prodotti-di-bellezza4

پاسخ سئوالات

متخصصان روژی ایتالیا به ؛ سوالات ، نیازها و درخواست های شما در زمینه ی مراقبت و زیبایی پوست و مو پاسخ خواهند داد.

همکاری با روژی
ارتقاء سلامت و زیبایی افراد جامعه
سوالات شما و پاسخ های روژی جواب سوال خود را مطالعه کنید
برای رفع لک ها و تیرگی های پوست صورتم از محصولات مختلفی استفاده کرده ام ولی نتیجه نگرفتم ، از کجا معلوم که محصول روژی موثره ؟

برای اثر بخشی بیشتر و موثرتر محصولات ضد لک و روشن کننده پوست، لازم است تا این ترکیبات بیشتر و بهتر در مجاورت لک ها و تجمعات رنگدانه ای قرار گیرند ، بنابراین لازم است در محصولات ضد لک برای رسیدن به بیشترین نتیجه روشن کنندگی از محصوالت لایه بردار ایمن و گیاهی نیز استفاده شود ، ترکیبات لایه برداری که در این محصولات بکار رفته هم به واسطه زدودن سلولهای مرده سطحی ( لایه شاخی ) پوست ، و به تعبیر دیگر سبب به سطح آمدن و تماس بیشتر و بهتر تجمع ها و توده های انباشته رنگدانه ای ( لک ها ) با ترکیبات ضد لک می شوند ، و هم به سبب کمک به نفوذ بیشتر به لایه های عمقی تر ، به درمان سریعتر و رفع تدریجی لک ها و تیرگی های پوست کمک شایانی می کنند ، علاوه بر اینها وجود ترکیبات ضد آفتاب هم در محصولات ضدلک تأثیرات مثبت آنها را بیشتر می کند ، ولی چنانچه لک ها بیش از حد عمیق باشند می بایست به کمک لیزر و یا میکرودرم ابرژن توسط یک فرد متخصص برای رفع آنها اقدام کرد.

فرآیند روشن سازی پوست و ممانعت از تیره شدن مجدد آن چگونه رخ می دهد ؟

بطور کلی فرآیند روشن سازی پوست با مکانیسم های گوناگونی اتفاق می افتد ؛ نظیر تخریب ملانوسیت ها ، بلاک کردن فرآیند و واکنش سنتز تیروزیناز ، مهار ملانین سازی و جلوگیری از انتقال ملانوزوم ها یا ممانعت از تشدید آنها و اثرات شیمیایی بر رنگدانه ملانین .

 کرم های روشن کننده مرغوب تلفیقی از مکانیسم های مختلف و ایمن را به خدمت می گیرند ، این کرم ها علاوه بر جلوگیری از تولید بیشتر ملانین. انباشت و تجمعات لکه ها و رنگدانه ها به آرامی با استفاده مداوم تجزیه کرده و پوستی روشن و یکدست را سبب می شوند.

 

ایزوفلاوون ها یا ایزوفلاوونوئیدها چه موادی هستند ؟ و آیا در محصولات روژی یافت می شوند ؟

 

ایزوفلاوونوئیدها ترکیباتی 100 در 100 گیاهی و شبه استروژنی ( فیتو استروژنی ) هستند و عملکردشان شبیه هورمون استروژن بدن است.

تقریباً تمامی افراد در اثر اختلالات و نواقص ترشحات هورمونی و همینطور اغلب خانم ها در اثر پدیده ی یائسگی دچار اختلالات ترشح هورمون استروژن می شوند و این اتفاق یکی از عوامل پیرشدن پوست و ریزش موهای سر است .

ایزوفلاوونها که ترکیباتی گیاهی ( فیتو phyto ) و شبه استروژنی هستند عملکردی مشابه استروژن های سنتز شده دارند و ایده آل برای رفع مشکل پیری پوست و ریزش مو با منشأ اختلالات هورمونی ترشح استروژن می باشند.   این مواد غیر تهاجمی و کاملاً گیاهی به بهترین شکل پیری پوست و ریزش موهایی که ناشی از اختلالات هورمون استروژن ( مثلا پس از زایمان و ... ) را بهبود می بخشند ، همچنین این ترکیبات ارزشمند دارای خواص روشن کنندگی ، آنتی اکسیدانی ( کنترل رادیکالهای آزاد آسیب رسان ) و ضد التهابی نیز می باشند.

این مواد هم در محصولات مراقبت از مو برند روژی ایتالیا و هم در محصولات ضد پیری پوست این  برند یافت می شوند

شغل من به گونه ای است که دستم هایم با آب و مواد شوینده زیاد در تماس است ، و خیلی از مواقع دستم قرمز میشه ، می خاره و می سوزه ، شما محصولی برای من ندارید ؟

لطفا جهت تشخیص دقیق به پزشک مراجعه نمائید ، علائمی که عنوان کردید مریوط است به عارضه ای بنام درماتیست تماسی آلرژیک ( Allergic Contact Dermatitis) که در صورت تشخیص پزشک می توانید جهت بهبود از سرم کلاژن دریائی استفاده نمائید.

من 58 سال سن دارم و پوست صورتم ضخیم و کمی زمخت شده است ، آیا شما محصولی از برند روژی برای من دارید ؟

محصولات لاین سلولهای بنیادی پس از یک دوره لایه برداری ، برای شما مفید است .

بر روی پوست ناحیه شکم و ران من ، بعلت کشیدگی شیارها و شکافهایی قابل رویت است ، این روژی می تواند مرا درمان کند ؟

خیر ، برند روژی برای این منظور محصولی ندارد.

من از سرم محلول کادوتا روژی جهت جلوگیری از ریزش _ موهای سرم استفاده کردم ، نه تنها ریزش موهایم متوفق شد که موهای کرک گونه زیادی در سرم مجددا رویش داشت ، من برای رشد و تقویت این موهای کوچک و ریز چه باید انجام دهم ؟

شما برای گرفتن بهتر نتیجه ی بایست از محلول کادوتا Cadata به همراه ویتامین مختلف و یا کپسول رشد موی روژی استفاده نمائید.

من وقتی برای مو زدایی اپیلاسیون انجام می دم ، پوستم ملتهب و قرمز می شه ، برای جلوگیری از این امر لطفا راهنماییم می فرمایید ؟

با سلام ؛ شما می توانید برای برطرف کردن این مشکل و مرطوب سازی پوستتان پس از اپیلاسیون از کرم مرطوب کننده - التیام بخش دوپو برنز روژی استفاده کنید.

جنس پوست من چرب است و کمی لک دارد ، از طرفی توان خرید چندین محصول روژی ندارم ، لطفا فقط یک محصول به من معرفی کنید که بیشتر ین نتیجه را از آن بگیریم.

سرم _ قطره مولتی ویت برای پوستی با مشخصات ابرازی شما گزینه بهتری است.

من برای مشکلی که درام به پزشک مراجعه کرده ام ، دکتر گفت به درماتیت سبوره ای مبتلا هستم ، این چه نوع بیماری است و آیا روژی هم محصولی برای بهبود آن دارد یا خیر ؟

درماتیت سبوره ای Seborrhoeic Dermatitis  در واقع التهابات پوستی است که در قالب موارد مزمن و عودکننده است و بیشتر در ناحیه پوست سر و صورت و معمولا با ایجاد شوره بصورت پوسته پوسته شدن قابل مشاهده است. شیوع آن در آقایان بیشتر از خانمهاست و بیشتر با پوست قرمز ، خارش دار و پوسته زیزی خود را نشان می دهد و در نواحی از پسوت سرو صورت که غدد مترشحه چربی ( سباسه ) بیشتری دارند درگیری بیشتر است.
توصیه روژی برای کنترل این بیماری پس از تأید پزشک ؛ شستشوی مناطق درگیر با شامپو درمانی روژی و پس از آبکشی و خشک کردن استفاده یکبار در میان و متناوب از سرم ضد شوره روژی یا forfora و سرم کنترل کننده چربی پوست Sebo می باشد و چنانچه بیمار علاوه بر این بیماری به عارضه ی ریزش مو نیز دچار است می تواند پس از رفع قرمزی و خارش پوست ( نه قبل از آن ) از سرم ضد ریزش و محرک رویش مو ( Caduta  ) استفاده نموده و موهای از دست رفته را جبران نماید

پوست صورت ، گردن و بدن من پس از استحمام خشک میشه ، روژی چه محصولی برای رفع مشکل من دارد ؟

توصیه روژی به شما استفاده از کرم صورت / بدن مرطوب کننده - آنتی ایج دوپوبرنز است. این کرم را پس از استحمام به صورت ، ناحیه گردن و پوست نواحی دیگر بدن خود مالیده ، ماساژ دهید تا کاملا جذب شود.

من می دونم به یه چیزی که نمیدونم گرده گل خاصی هست یا نیش حشره خاصی و یا مواد خوراکی و غذایی ، حساسیت دارم و صورتم در مواقعی ظرف چند ساعت متورم میشه و کمی خارش هم ایجاد میکنند ، آیا برند روژی برای کمک به من را حلی دارد؟

علائمی که عنوان کردید نشانه هایی از عارضه آنژیوادم (Angioedema) را در خود دارد برای همین به شما توصیه می شود حتما پزشک متخصص معاینه شوید که در صورت ابتلا سرم _ قطره کلاژن روژی می تواند به شما کمک کند.

من برای مشکلی که درام به پزشک مراجعه کرده ام ، دکتر گفت به درماتیت سبوره ای مبتلا هستم ، این چه نوع بیماری است و آیا روژی هم محصولی برای بهبود آن دارد یا خیر ؟

درماتیت سبوره ای Seborrhoeic Dermatitis  در واقع التهابات پوستی است که در قالب موارد مزمن و عودکننده است و بیشتر در ناحیه پوست سر و صورت و معمولا با ایجاد شوره بصورت پوسته پوسته شدن قابل مشاهده است. شیوع آن در آقایان بیشتر از خانمهاست و بیشتر با پوست قرمز ، خارش دار و پوسته زیزی خود را نشان می دهد و در نواحی از پسوت سرو صورت که غدد مترشحه چربی ( سباسه ) بیشتری دارند درگیری بیشتر است.

توصیه روژی برای کنترل این بیماری پس از تأید پزشک ؛ شستشوی مناطق درگیر با شامپو درمانی روژی و پس از آبکشی و خشک کردن استفاده یکبار در میان و متناوب از سرم ضد شوره روژی یا forfora و سرم کنترل کننده چربی پوست Sebo می باشد و چنانچه بیمار علاوه بر این بیماری به عارضه ی ریزش مو نیز دچار است می تواند پس از رفع قرمزی و خارش پوست ( نه قبل از آن ) از سرم ضد ریزش و محرک رویش مو ( Caduta  ) استفاده نموده و موهای از دست رفته را جبران نماید

پوست من بسیار حساس است و نمی توانم از هر کرمی برای صورت خودم استفاده کنم ، آیا کرم یا سرمی در بین محصولات روژی هست که من با خیال راحت و مطمئن و بدون دغدغه از آنها استفاده کنم ؟

بله ؛ شما می توانید با آرامش خاطر از سرم کلاژن دریایی روژی صبح ها و عصرها استفاده نمایید و در مواقعی که از منزل بیرون می روید و در معرض آفتاب قرار می گیرید حتما از کرم ضدآفتاب 50+ روژی استفاده فرمایید .

ببخشید صورت من رنگ نا همگون داره ، چه محصولی از برند روژی را برای من توصیه میکنید.

سرم مولتی ویت روژی می تواند در همگون سازی رنگ چهره به شما کمک نماید.

برای اسکار و آکنده هم روژی محصول دارد؟

بله ، سرم هیالورونیک اسید ، به آبرسانی پوست های آکنده دار و مستعد جوش کمک میکند ولی برند روژی ایتالیا هنوز برای پیش گیری یا برطرف نموده آکنده ، محصول درمانی ارائه نداده است .

آیا برند روژی محصولی برای بهبود قرمزی ، خارش پوست یا اگزما (eczema) درماتیت حساسیتی دارد؟

بله سرم _ قطره کلاژن دریايی روژی برای این منظور مناسب است.

پوست من کک و مک غیر مادر زادی دارد ، چه محصولی از برند روژی برای من مناسب است؟

لاین وایت فیکس روژی(WhiteFix Line) برای شما مناسب است ، ولی اگر لک و مک پوست شما ژنیتیکی است ، می بایست به صورت پیوسته و مداوم از لاین وایت فیکس استفاده کنید. در اینصورت ابتدا با کرم روشن کننده قوی می بایست درمان را شروع کرده و سپس در تداوم استفاده از کرم روشن کننده متوسط وایت فیکس روژی استفاده کنید.

پوست من مستعد آکند است ، چه مرطوب کننده ای برای من مناسب است؟

سرم هیالورونیک اسید روژی برای آبرسانی به پوست شما مناسب است.

اطراف چشمان من تیره است ، آیا برند روژی برای من محصول مناسبی دارد؟

بله ،  کرم اختصاصی ناحیه دور چشم  Steminel Eye Contour  برند روژی برای شما مناسب است.

پوست صورت من لکه دار و چرب است ، توصیه لابراتوآر روژی برای من چیست؟

یرای شما استفاده از سرم مولتی ویت روژی مناسب است.

پوست صورت من لک داره و خشک هم هست ، نظر کارشناسان برای من استفاده از چه محصولاتی از این برند هست ؟

با سلام و تشکر ؛  توصیه لابراتوآر روژی به شما و سایر دوستانی که پوستشان مشابه شماست ، استفاده مرتب از محصولات گروه سلولهای بنیادی گیاهی ( Steminel VEG Line ) این برند است.

اما شما قبل از آن برای برای بر طرف نمودن لکه یا کدری که در صورت خود دارید می توانید از محصولات روشن کننده روژی استفاده نمایید و پس از برطرف شدن لک ، بسته به نوع و چنس پوستتان از محصولات لاین سلولهای بنیادی گیاهی استفاده نمایید.

پوست صورت من چربی زیاد ترشح می کند ، برای بهبودی چه باید انجام بدهم ؟

توصیه روژی برای شما و افرادی مثل شما ؛  سعی کنید بطور مرتب از یک محلول پاک کننده مناسب ( نظیر تونیک لاته روژی -  Latte tonic ) استفاده کنید ، پس از پاک سازی ، صورتتان را با آب ، آبکشی و پس از خشک کردن با فشردن حوله بر روی پوست صورتتان و خشک کردن پوست ؛ دو قطره  سرم - قطره هیالورونیک روژی را بر روی پوست صورتتان ریخته ، به کمک ماساژ و زدن ضربات ملایم باسر انگشتان دست به نواحی مختلف صورتتان ، اجازه دهید تا سرم کاملاً جذب پوست صورتتان شود.

سلولهای بنیادی چه هستند و چه کمکی می توانند به بهبود زندگی ، سلامت و زیبایی ما کنند ؟

سلول‏های بنیادی ؛ سلول‏هایی هستند که ظرفیت چشمگیری در تولید دوباره بصورت خودکار (اتوماتیک) دارند و قادر به افزایش تقربیا هر سلول یا بافتی هستند. نام «سلول‏های بنیادی» از دنیای گیاهی گرفته شده است و ظرفیت سلول برای مشتق شدن از جوانه‏ های اولیه و رشد کل پی در پی همه بافت‏های گیاهی را نشان می‏دهد. در حال حاضر صدها مقاله علمی وجود منابع سلول‏های ویژه‏ای را در بخش‏های مختلف بدن انسان و در گونه‏ های مختلف بافت‏ها نشان می‏دهند. این منابع از نظر شکل و کیفیت با سلول‏های معمولی فرق دارند و ظرفیت نامحدوی برای تکثیر یافتن خود و سازگار کردن و متمایز کردن بین گونه‏ های مختلف بافت‏ها نشان می‏دهند. به همین دلیل این سلول‏ها تحت عنوان « کاملا سازنده یا   toti-potent (به‏وجود آورنده) » شناخته می‏شوند.

پس از دوران محصولات ضد پیری در دفاع از اجزای سلولها ، ما اکنون در حال ورود به دوران محصولات فراسنّی  (Pro-Age)  مبتنی بر مکانیسم‏های احیاء مجدد بافت های سلولی هستیم.

 پوست ما یک منبع پایان‏ ناپذیر از سلول‎‏های بنیادی بالغ است که در لایه درونی پوست یافت می‏شوند ؛ این لایه ، جایی است که ترمیم ، بازسازی و انسجام بافتی و سلول های پوست  در آن صورت می‏گیرد.  وقتی سلول‏های بنیادی گیاهی درتماس با سلول‏های پوست ما قرار می‏گیرند، یک « همکاری سلولی » بین آنها آغاز می‏شود. این همکاری سلولی، فرایندهای زیستی (بیولوژیکی) در بافتهای پوستی را که با گذشت زمان بطور طبیعی کاهش می‏یابند، دوباره فعال می‏کند و جوانی را از نو برای این سلولها برنامه ‏ریزی می کند.

سلول‏های بنیادی گیاهی ، ویژگی‏های منحصر به ‏فردی دارند ، از جمله اینکه بر خلاف سلولهای بنیادی حیوانی و انسانی ، که در طول عمر و روند پیر شدن خود ، شاهد نقصان های متعددی می شوند، این سلول‏ها بدون تغییر انرژی (سرزندگی) و بدون کاهش و یا حتی وقفه ‏ای در دگرگونی ، در طول سال‏های متمادی، به تولید دوباره خود همانند زنده شدن مجدد هر ساله ی طبیعت ادامه می‏دهند.

من با مشکل ترشح زیاده از حد چربی در پوست سرم مواجه هستم ، برای کنترل آن چه باید انجام دهم ؟

اگر شما فقط با مشکل ترشح بیش از اندازه چربی در پوست سر خود مواجه هستید ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم اویل شاک این برند (Sebo Urto (Oil shock پس از استحمام و استفاده از شامپوی چندمنظوره روژی می باشد.

به طور کلي چند نوع پوست وجود دارد؟

به طور کلي 6 نوع پوست وجود دارد:


1. پوست اسکاتلندي يا پوست و موي قرمزرنگ
2. پوست بور با موهاي بلوند
3. پوست سفيد و موهاي تيره
4. پوست سبزه و موهاي تيره و سياه
5. پوست هندي يا سبزه تند و موهاي سياه
6. پوست سياه
افراد داراي پوست نوع 1 که معمولا موهاي قرمز و پوستي پر از کک‌‌مک دارند، بيش از همه به نور خورشيد حساس‌ هستند. پوست اين افراد حداکثر 5 تا 10 دقيقه مي‌تواند آفتاب را تحمل کند؛ پوست نوع 2، 10 تا 20 دقيقه؛ نوع 3، 20 تا 30 دقيقه و نوع 4 بين 30 تا 40 دقيقه.
قاعده کلي اين است که هرچه پوست روشن‌تر باشد، آفتاب سوختگي زودتر در آن اتفاق مي‌افتد. هنگامي که سلول‌هاي رنگدانه‌ساز تغيير حالت مي‌دهند و تومور بدخيم تشکيل مي‌شود، فرد مبتلا به ملانوم يا سرطان سياه‌پوستي مي‌شود که مي‌تواند کشنده باشد. ملانوم مي‌تواند از طريق عروق لنفاوي و رگ‌هاي خوني به تمام بدن سرايت کند و باعث مرگ شود. تشخيص به‌موقع و زودهنگام ملانوم و جراحي آن، بهترين راه درمان اين سرطان است. البته اگر ملانوما در مراحل پيشرفته تشخيص داده شود، درمان‌هاي موثر و جديدي با آنتي‌بادي‌ وجود دارد که با کمک آنها مي‌توان به بيماران کمک کرد. ملانوم به‌ندرت به‌وجود مي‌آيد و بيشتر افراد دچار سرطان‌هاي پوستي از نوع BCC و SCC مي‌شوند که به اندازه ملانوم بدخيم نيستند و با نام «سرطان‌هاي سفيدپوستي» شناخته مي‌شوند. کنترل مرتب تغييرات پوستي لازم است تا بتوان به‌موقع و زودهنگام سرطان‌هاي پوستي را تشخيص داد. به همين دليل خال‌هاي مادر زادي در افراد با پوست روشن بايد سالي يک‌بار به‌وسيله متخصص پوست بررسي و کنترل شوند. افراد با پوست روشن که بيش از 30 خال دارند، بايد طبق دستورهاي پزشکي استاندارد اروپا و آمريکا سالي يک بار به متخصص پوست مراجعه کنند. در کشورهاي اروپايي علاوه بر اين، هر فرد بالاي 50 سال بايد سالي يک بار به متخصص پوست مراجعه کند تا پوستش بررسي شود.

تفاوت ضد آفتاب چرب از ضد آفتاب غیر چرب چیست؟

ضد آفتابهای چرب منجر به تشدید آکنه و جوش می شوند.  وعامل اصلی در این جوش زایی، روغن پایه ویا حامل (vehicle) ضد آفتاب است ونه تک تک مواد ضد آفتاب،  ضد آفتاب یک محافظت کامل در برابر آفتاب نیست ، و نباید حتی با وجود استفاده از ضد آفتاب به مدت طولانی در برابر آفتاب قرار گرفت .


ضد آفتابها طول موج UVB(320-280) و UVA2 (340- 320) را فیلتر می کنند . وکمتر ضد آفتابی (400- 340)  UVA1را بطورکامل فیلتر می کند.   بنابراین خطر آنجاست که وقتی فرد ضد آفتاب می زند نمی سوزد، چون UVB به پوستش نمی رسد و مدت بیشتری در مقابل آفتاب می تواند بماند و درنتیجه مقدار بیشتری  UVA1 می گیرد (400- 340) این طول موج به سبب قدرت نفوذ زیادی که دارد به قسمتهای عمیق پوست نفوذ کرده و بدون اینکه فرد احساس سوزش ، گرمی یا قرمزی کند منجر به تسریع روند پیری پوست وایجاد سرطان پوست می شود.  بنابراین نباید با ذهنیت اینکه ضدآفتاب بر روی پوست استفاده شده میزان مواجهه با آفتاب را بیش از اندازه افزایش داد.کرم ضدآفتاب یکی از راههای مقابله با آفتاب است(البته مهمترین راه است).علاوه برکرم ضدآفتاب همواره باید مراقبتهای لازم فیزیکی(کلاه ولباس مناسب) و همچنین دوری از نورمستقیم خورشید را مد نظرقرار داد.
توجه داشته باشیم ضد آفتابی انتخاب کنیم که محافظت خوبی در مقابل UVA داشته باشد.

مزایای کرمهای ضد آفتاب اکتیو برنز روژی چیست ؟

رسالت ذاتی این کرمها بالا بردن قدرت خودمحافظتی پوست بدن، به واسطه کمک به تولید بیشینه و یکنواخت ملانین در ملانوسیت های پوست است.

ضد آفتابها چه عوارضی ممکن است داشته باشند ؟

آلرژی وحساسیت موضعی وحساس شدن پوست به نورآفتاب از عوارض شایع استفاده از کرم های ضد آفتاب نامرغوب هستند.که البته خیلی کم اتفاق می افتد.
  PABA - BENZOPHENON - CINNAMATE   ومتوکی دی بنزوئیل متان از مواد شایع آلرژی زایی در کرمهای ضد آفتاب هستند.ضد آفتابهای فیزیکی حاوی تیتانیوم دی اکساید  و زینک اکسید، هرگز آلرژی ایجاد نمی کنند.
همچنین مواد نگهدارنده و مواد معطر که به ضد آفتاب اضافه میشود هم از عوامل شایع آلرژی زایی هستند.
با این وجود کرم های ضدآفتاب روژی عاری از این عوامل حساسیت زا هستند.

انواع فیلتر ها یا جاذبهای موجود در کرم های ضد آفتاب کدامند؟

الف ) جاذب های شیمیائی ( یا ارگانیک ) : این ها اشعه UV را جذب می کنند و مانع عبور اشعه به لایه های درونی پوست می شوند. ب ) بلوکرهای فیزیکی یا غیرشیمیائی : این ها از طریق انعکاس اشعه ، از عبور اشعه UV جلوگیری می کنند. ج ) انواع ترکیبی : اکثر ضد آفتابها حاوی ترکیبی از هر دو نوع فیلتر ها هستند.

آیا اشعه UVA در مقایسه با UVB توانائی نفوذ عمقی تر در پوست دارد ؟

بله ، UVA در مقایسه با UVB توانائی نفوذ عمقی تر در پوست دارد و موجب آسیب به الیاف الاستین پوست می شود و لذا در بروز پیری زود رس نقش عمده ای دارد، .UVA نقش مهمی در القای ضعف سیستم ایمنی دارد. UVA در حضور UVB نقش سینرژیستیک یا تقویتی در ایجاد سرطانهای پوستی دارد. بنابراین آفتاب می تواند برای زندگی انسانها بشرط استفاده درست و اصولی از یک کرم ضد آفتاب مناسب و مرغوب ، نجات بخش باشد و در صورت استفاده غیر اصولی از آفتاب ، یک تهدید جدی برای حیات بشر به شمار آید.

مزایای کرمهای ضد آفتاب و اکتیو برنز برند روژی نسبت به کرمهای ضدآفتاب موجود در بازار چیست ؟

رسالت ذاتی این کرمها ( کرم های ضد آفتاب  و کرم اکتیو برنز روژی ) از یک سو بالا بردن قدرت خود محافظتی پوست بدن، به واسطه کمک به تولید بیشینه و یکنواخت ملانین در ملانوسیت ها است. و کارایی دیگر آنها ایجاد رنگ برنزه یکنواخت و زیبا بر روی پوست است.

نزديك ترين داروخانه

نزدیک ترین داروخانه و محل عرضه به شما که در آن جا می توانید محصولات Rougj را خریداری نمایید

عضویت در خبرنامه
در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات مفید و یا شرکت در قرعه کشی های روژی می باشید، شماره همراه و یا ایمیل خود را وارد و ارسال نمایید.
loading
  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به شرکت روژینیک پاسارگارد می باشد.