prodotti-di-bellezza4

جدیدترین اخبار

برای اطلاع از جدیدترین اخبار ، مطالب مفید در حوزه سلامت پوست و مو ، قرعه کشی ها و فستیوالها؛ شماره همراه یا آدرس ایمیل خود را به کمک کادر پایین این صفحه برای ما ارسال دارید.

همکاری با روژی
ارتقاء سلامت جامعه
راهنمای استفاده از محصولات مراقبت از مو (ROUGJ)

با هر نوع مشکی که در موها و پوست سر خود مواجه باشید ؛ روژی برای شما راهکار موثر دارد:

1-   اگر فقط مشکل ریزش مو دارید  ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم   Caduta Urto   ( FALL SHOCK)پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی است.

2-   اگر مشکل ریزش مو دارید و از چربی پوست سر و موهای خود نیز در رنجید ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم Caduta Sebo   (Hairloss Oily Hair)  پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

3-   اگر مشکل ریزش مو  دارید و پوست سرتان نیز به معظل شوره  مبتلاست ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم Caduta Forfora   (Hairloss Dandruff) پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

4-   اگر فقط با مشکل ترشح بیش از اندازه چربی در پوست سر خود که سبب چرب شدن سریع موها نیز می شود مواجه هستید؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم Sebo Urto (Oil shock)  پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

5-   اگر مشکل چربی در پوست سر خود دارید و علاوه بر آن پوست سرتان به معظل شوره نیز مبتلاست ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم Forfora Sebo (Dandruff Oily Hair)  پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

6-   اگر فقط از شوره پوست سرتان در رنجید ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم Forfora Urto (Dandruff Shock) پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

7-   اگر پوست سرتان چربی ترشح می کند ، شوره هم میزند ، خارش هم دارد و توامان با مشکل ریزش مو  نیز مواجه هستید ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم Dandruff Oily Hair پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

8-   اگر موهایتان نازک و ضعیف هستند ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم   Caduta Urto   ( FALL SHOCK)  پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

9-   اگر موهایتان سست و شکننده هستند ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم   Caduta Urto   ( FALL SHOCK)  پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

10-   اگر می خواهید از ریزش موهایتان در آینده پیشگیری کنید؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم   Caduta Urto   ( FALL SHOCK)  پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

11- اگر موهایتان  کم پشت و تنک هستند ؛ توصیه روژی به شما استفاده از سرم   Caduta Urto   ( FALL SHOCK)  پس از استحمام و استفاده از شامپوی مخصوص روژی می باشد.

بازگشت به صفحه قبل
نزديك ترين داروخانه

نزدیک ترین داروخانه و محل عرضه به شما که در آن جا می توانید محصولات Rougj را خریداری نمایید

عضویت در خبرنامه
در صورتی که مایل به دریافت اطلاعات مفید و یا شرکت در قرعه کشی های روژی می باشید، شماره همراه و یا ایمیل خود را وارد و ارسال نمایید.
loading
  کلیه حقوق این وب سایت مربوط به شرکت روژینیک پاسارگارد می باشد.